Obrovský Jakub (Bystrc 1882 - 1949 Praha)
Studie aktu, nesignováno, olej/plátno fixované na kartonu, 48 x 33 cm, rám (Šm)
Přiložen odborný posudek doc. PhDr. Marie Rakušanové, Ph.D.
25.11.2017 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 85.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |